Auskarų vėrimas Kaune

Kasdien atrodyti stilingai mums padeda aksesuarai, kurie ne tik puošia kūną, tačiau ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, padeda išreikšti savo asmenybę, atrodyti taip, kaip norisi. Auskarų vėrimo į skirtingas kūno dalis tradicija gyvuoja jau tūkstančius metų, tad jeigu norite papuošti savo kūną auskariukais – kviečiame kreiptis į mus. Pirmiausia – išsamios konsultacijos, antra – patarimai ir trečia – auskarų vėrimas, kuris nesukels Jums jokio diskomforto.

Auskarų vėrimas – be baimės

Greitas auskarų vėrimas neturėtų gąsdinti, kadangi visa procedūra užtrunka vos kelias minutes, o įdūrimas – kelias sekundes. Žinoma, tai varijuoja priklausomai nuo to, kurioje kūno vietoje auskarą planuojate vertis. Dažniausiai pasirenkamos ausys į kurias auskarai įveriami per kelias sekundes. Veido sritis, pilvo – reikalauja kiek daugiau laiko, tačiau galiausiai asmuo vistiek nejus jokio diskomforto ir jau po kelių minučių galės džiaugtis nauja kūno puošmena.

Auskarų vėrimas Kaune – be jokio skausmo!

Auskarų vėrimas į ausis bei kitas kūno vietas yra visiškai neskausmingas, kadangi prieš atliekant procedūrą reikalinga kūno vieta yra papildomai užšaldoma, žinoma, dezinfekuojama. Taip užtikrinama, kad asmuo nejaus jokio diskomforto, po procedūros jausis gerai, o atsiradusi mini žaizdelė labai greitai užgis.

Ar auskarų vėrimas į ausis – reikalauja specifinės priežiūros?

Auskarų vėrimas Kaune atliekamas laikantis griežtų higienos reikalavimų, tad galite būti ramus, kad po procedūros nesusidursite su jokiais nesklandumais. Taip pat įvertas auskaras nereikalauja labai intensyvios priežiūros. Gali tekti papildomai kelias dienas dezinfekuoti žaizdelę su specialiais tepalais, taip pat, nešlapinti tos vietos, nesimaudyti ežere ir neiti į pirtis. Dažniausiai jau po kelių dienų gyvensite įprastai, tik kūną puoš skoningas aksesuaras.

Auskarų vėrimas į bambą – greitas ir paprastas

Jeigu ausyse auskarus jau turite arba tai Jūsų  nedomina – mūsų salone taip pat veriami auskarai į bambą. Auskarų vėrimas į bambą taip pat yra greita ir neskausminga procedūra, kuri nereikalauja labai sudėtingos poprocedūrinės priežiūros. Kurį laiką po procedūros rekomenduojama nesinaudoti pirtimi, nesimaudyti natūraliuose vandens telkiniuose, baseinuose, taip pat vengti soliariumo.

Auskarų vėrimas į intymias vietas, spenelius

Taip pat galime pasilyti merginoms auskaro įverimą ir į intymia kūno vietą spenelį arba abu spenelius ir kitą.

Pasinaudojusmūsų paslaugomis galite jaustis ramūs, kad gausite puikios kokybės, sterilias bei higienos normatyvus atitinkančias paslaugas.