PRP mezoterapija plaukams

Vienas nemaloniausių jausmų yra jausti, kad jūsų plaukai slenka. Nuo to gali ne tik suprastėti nuotaika, bet ir sumažėti pasitikėjimas savimi bei bendras pasitenkinimas kiekviena diena. Tačiau, nederėtų galutinai nusivilti prieš tai neišbandžius PRP procedūros. PRP mezoterapija plaukams yra visame pasaulyje pripažintas plaukų slinkimo gydymo būdas, tinkantis ir vyrams, ir moterims. Ši natūraliai atliekama procedūra stimuliuoja natūralių plaukų ataugimą.

Kam mezoterapija plaukams yra reikalinga?

PRP plazmoliftingas jau daugelį metų sėkmingai naudojama androgeniniam ar paveldimam plaukų slinkimui gydyti. Tačiau, ši procedūra taip pat tinka ir žmonėms, norintiems sustiprinti savo esamus plaukus. PRP procedūra pastaruoju metu yra ypač mėgiama moterų, siekiančių atsiauginti ilgus, sveikus ir vešlius plaukus.

Kaip atliekama PRP procedūra plaukams?

PRP procedūra pradedama tuo, kad iš žmogaus venos paimamas kraujas, kuris yra apdorojamas specialiame PRP aparate. Trombocitai yra atskiriami nuo raudonųjų kraujo kūnelių, o tuomet stiprus koncentratas plona adatėle yra sušvirkščiamas į jūsų galvos odą. Priklausomai nuo gydomos vietos ploto, PRP procedūra plaukams gali trukti apie 1 – 1,5 valandos.

Pirmąsias dienas jūsų galvos oda bus šiek tiek jautresnė. Saugumo sumetimais gydytojai dermatologai nerekomenduoja pirmomis dienomis po procedūros intensyviai sportuoti, trinti galvą, lankytis soliariume ar pirtyje. Pirmuosius procedūros rezultatus matysite jau 2 – 4 mėnesių bėgyje, reikia nepamirsti, kad plaukai turi augimo ciklus, todel rezultas nera iskarto pastebimas, o procedūrą pakartoti rekomenduojama po 3-4 mėnesių.

Ar PRP procedūra plaukams man tinkama?

PRP procedūra plaukams dar kitaip žinoma kaip mezoterapija plaukams arba plazmoliftingas yra puikus sprendimas, norintiems paskatinti natūralių plaukų augimą ir išgydyti plaukų slinkimą. Ši procedūra ypač tinka pacientams, kurie nenori ar dėl sveikatos priežasčių negali turėti chirurginio plaukų persodinimo. Tačiau, PRP terapija yra rekomenduojama ir po plaukų persodinimo operacijos norint gerinti ir stiprinti plaukų augimą.

Mezoterapija plaukams yra tinkama ir vyrams, ir moterims. Turėkite omeny, kad kiekvieno paciento rezultatai yra labai individualūs. Tačiau, tam, kad užtikrintumėte efektyvumą, labai svarbu pasirinkti tinkamą specialist, išmanantį savo darbą. Atsiliepimai gali padėti pasirinkti tinkamą specialistą, kad užtikrinti procedūros saugumą ir kokybę.

Vienos proceduros kaina – 170 euru