PRP procedūra veidui, kaklui ir dekoltė

Cia rasite informacini bloga apie prp proceduras

Jei svajojate sumažinti atsiradusias erzinančias raukšleles arba sustangrinti odą ant veido, tačiau norite natūralaus jų gydymo ir nedaryti chirurginės intervencijos, PRP procedūra yra tinkamas sprendimas. Ši procedūra padeda atjauninti veido,dekoltė ir kaklo odą be jokių chirurginių įsikišimų ar plastinių operacijų. Ar gi tai neskamba nuostabiai – vos 30 minučių trukmės procedūros metu jūsų veido oda bus prisotinta reikalingų medžiagų ir atgaus savo jaunatvišką glotnumą bei švytėjimą!

Kokia procedūros nauda?

Taigi, kodėl tiek daug moterų pastaruoju metu renkasi PRP terapiją savo veidui? Procedūros populiarumas taip išaugo tikrai pelnytai:

Efektyvus odos atjauninimas

PRP skatina kolageno ir elastino gamybą, o jie stangrina veido odą ir efektyviai išlygina net smulkiausias raukšleles. Kolageno gamyba sulėtėja su amžiumi, tad tokia procedūra padeda odai atgauti jaunatvišką odos tekstūrą bei tonusą.

Tinkama net jautriausioms veido vietoms

PRP ypač efektyvi gydant jautrias, sunkiai pasiekiamas veido vietas, pavyzdžiui, paakius. Dažnai paakiai būna ta vieta, kurioje moterys pastebi pirmuosius senėjimo ženklus. PRP terapija yra visiškai saugus būdas tokių jautrių zonų gydymui.

Ilgai išliekantis rezultatas

Atlikę adatinę PRP procedūrą rezultatus matysite jau po 3 – 4 savaičių, o jie išliks net iki 12 – 18 mėnesių po trijų pirminių procedūrų.

Kaip PRP mezoterapija atliekama?

Tačiau, pirmiausia išsiaiškinkime kaip ši procedūra yra atliekama. PRP (platelet rich plasma) terapijos metu iš paciento venos paimamas mažas kiekis kraujo ir apdorojamas specialiame PRP aparate, kuriame trombocitų koncentracija yra padidinama net kelis kartus. Tuomet, trombocitai ir raudonieji kraujo kūneliai yra atskiriami ir gautas koncentratas labai plona adata suleidžiamas į problemines veido odos vietas.

Ar PRP terapija veidui yra saugi?

Nors yra daug skirtingų nuomonių šalininkų, visgi gydytojai dermatologai pripažįsta šią procedūrą visiškai saugia. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą specialistą, kuris teisingai atliks procedūrą. Normalu, kad po procedūros jūsų veidas gali šiek tiek patinti – neišsigąskite, šie simptomai dingsta kelių dienų bėgyje. Grožis kartais reikalauja minimalių aukų, tad po kelių procedūrų jūs galėsite puikuotis natūraliai atjauninta švytinčia veido oda.

Jei turite klausimų apie mezoterapija ar radote klaidu, visada galite parasyti el. laiska